KİM KİMDİR

Tugam Levent Gültekin dosyasını açıyor

Azerbaycan, Ermenistan’ın alçak saldırılarına karşı verdiği haklı mücadeleyi devam ettirirken Halk TV’ye katılan Levent Gültekin skandal ifadeler kullandı.

Tugam Levent Gültekin dosyasını açıyor

Azerbaycan, Ermenistan’ın alçak saldırılarına karşı verdiği haklı mücadeleyi devam ettirirken CHP’nin kanalı Halk TV’ye katılan Levent Gültekin skandal ifadeler kullanıldı.  

Gültekin, Azerbaycan’ın topraklarını işgalden kurtarmak için verdiği meşru müdafaayı hedef tahtasına oturtarak: “Nahçıvan Özerk bölgesini Azerbaycan’a bağlayacak aradaki Ermenistan topraklarını muhtemelen işgal edecek. Bir kere Azerbaycan devlet mi? Bir de bu var, bunu soralım. Azerbaycan bir aşiret, Demokrasisi yok. Hukuku yok” dedi. Bu sözler Türk medyasında büyük tepki toplarken Ermeni medyası Gültekin’den övgüyle bahsetti.

Peki azılı Erdoğan muhalifi Levent Gültekin’in Ermenistan sevdası nereden geliyor? Adım adım gidelim…

Gültekin 1972 Ardahan  doğumlu… Etnik köken olarak “Kürt” olduğunu söylüyor…

İslami camiadan gelme bir isim… Yeni Şafak, Gerçek Hayat ve Star Gazetesi’nde çalıştı… Cumhurbaşkanlığına oynayacak cesareti bulacak kadar meşhurluğunu ise muhalif olduktan sonra kazandı.

Kürt ve İslami camiadan gelmesine rağmen “ezan ve camii kutsal değildir” açıklamasıyla anadan doğma Kemalistlere taş çıkarttı. Gültekin’in bu kadar savrulmasının nedeni neydi peki? Ya da hiç savrulmuş muydu?

Müslüman Kürtlerin dinine bağlılığı bilinen bir olgu. Hatta batıdaki Müslümanlara göre İslamiyeti daha hassas yaşadıkları bilinen bir gerçek. Peki ya Kuran-ı Kerim yakan, boynundan haç işareti çıkan PKK leşlerine ne diyeceğiz? Onlar Kürt değil mi?

KONUŞULMAYAN GERÇEK: KRİPTO ERMENİLER

Cevap hayır… Onlar Kürtlüğün arkasına saklanmış Kripto Ermeniler… Belki de Levent Gültekin’in çıkışlarını bu minvalde düşünmek gerekiyor.

Ermeniler hem Türkiye’den daha rahat toprak koparmak hem de Ermeni tehcirinde suçladıkları Kürtlerden intikam almak için PKK’yı kurdu. Teröristbaşı Abdullah Öcalan’ın bir Ermeni olduğu ve asıl adının da “Agop Artinyan” olduğu biliniyor. Ermeni bir lider ve gençlerden kurulmuş terör örgütü PKK zamanla yanına ayrılıkçı Kürt teröristleri de alarak büyüdü ve bugünkü yapısına kavuştu.

Sünnetsiz leşlerin, Kuran’ı Kerim’e yapılan saldırıların ana sorumlusu Kürtlerden ziyade Hıristiyan Ermeni teröristleriydi…

1915 – 1916 Ermeni tehcirinden sonra için birçok Ermeni’nin Anadolu’ya tutunmak için “Kürt” veya “Alevi” kimliğine büründüğü bilinen bir gerçek.

Eski İslamcı ve “Ardahan Kürdü” Levent Gültekin’in Azerbaycan’a yönelik sözleri bu analizden sonra daha anlamlı hale geldiği kesin…

Tugam.org

 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

İlgili Haberler

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL