KİM KİMDİR

Tugam Bülent Emrah Parlak dosyasını açıyor

Bülent Emrah Parlak adlı BKM’de Yılmaz Erdoğan’ın (Yılmaz Erdoğan hakkındaki dosyayı da yakın zamanda açacağız) parlattığı oyuncu bozuntusunun Hatay’daki yangınla ilgili paylaştığı tweeti, yangının PKK sabotajı olduğu anlaşılınca silmesi gündem..

Tugam Bülent Emrah Parlak dosyasını açıyor

Bülent Emrah Parlak adlı BKM’de Yılmaz Erdoğan’ın (Yılmaz Erdoğan hakkındaki dosyayı da yakın zamanda açacağız) parlattığı oyuncu bozuntusunun Hatay’daki yangınla ilgili paylaştığı tweeti, yangının PKK sabotajı olduğu anlaşılınca silmesi gündem oldu.

Parlak’ın bu sakil tavırları şaşırtıcı değil. Daha öncede İslam’a ve Müslümanlara defalarca saldırdı. Mesnetsiz iddialar ve yalanlarla hükümeti hedef aldı. Küçük çocuğunun birayla fotoğrafını yayınladı. Karısına dayak atıp psikolojik şiddet uyguladığı için mahkemelik oldu.

Parlak’ın en büyük skandallarından biri de Ramazan ayında alkol alarak bunu twitter hesabında paylaşması oldu. Nasıl bir öfke ve düşmanlık bu topraklarda doğmuş büyümüş birini müslümanların kutsal saydığı bir ayda; sahur yapılan saatlerde, İslama ve inananlara karşı bu tutuma itebilir ki…? İrdeleyelim…  

Tugam daha önce Levent Gültekin üzerinden Kripto Ermeniler dosyasını açmıştı. Ermeniler hem Anadolu’dan daha rahat toprak koparmak hem de Ermeni tehcirinde suçladıkları Kürtlerden intikam almak için PKK’yı kurdu. Daha doğrusu bu ihale Ermenilere verildi. Bebek katili Abdullah Öcalan’ın bir Ermeni olduğu ve asıl adının da “Agop Artinyan” olduğu biliniyor. Ermeni bir lider ve gençlerden kurulmuş terör örgütü PKK zamanla yanına ayrılıkçı Kürt teröristleri de alarak büyüdü ve bugünkü yapısına kavuştu.

Operasyon bölgelerinde yakılmış Kuran-ı Kerim’lerin çıkmasının ve sünnetsiz leşlerin sorumlusu Kürtler değil Ermenilerdi. Kemalizmin Cumhuriyetin ilk dönemiyle başlattığı “Kürt sorunu” bu gerçeği görmemizde büyük engel oldu.

1915 – 1916 Ermeni tehcirinden sonra için birçok Ermeni Anadolu’ya sıkıca tutunmak için “Kürt” veya “Alevi” kimliğine büründü. 

Parlak’ın ailesinin bir tarafı Elazığ Karakoçanlı bir tarafı ise Tuncelili… 1937-1938’de Tunceli’yi bombalayan CHP’nin Tunceli’den en fazla oyu alma sebebi Cumhuriyet tarihinin en tartışmalı konularından birisidir. Dersim’de rejimin sözde “Türkleştirme” politikasına kurban giderek katliama maruz kalanlar Kürtlerdi… Sonradan Tunceli’ye kendilerine “Kürt” veya “Alevi” diyen kripto Ermeniler yerleşti. Bugün Tunceli’de kripto Ermeni sayısı oldukça fazladır. Tunceli’de CHP’nin tulum çıkarmasının sebebi Ermenilerdir… Bülent Parlak’ın bir ayağı da Elazığ Karakoçan’a uzanıyor… Karakoçan’ın 1915’e kadar Ermeni köyü olduğu biliniyor. 1915’ten sonra nüfus oranı ne kadar değişti araştırılması gereken bir konu. Ancak Ermenilerin bölgede tutunmak için Kürt veya Alevi kimliği arkasına saklandığı biliniyor.     

Bitirirken belirtelim… Ne Ermeni olmak ayıptır ne Hıristiyan ne de ateist… Ayıp olan gölgeler arkasına gizlenerek bu milletin ve ümmetin damarına basmaktır… Bülent Emrah Parlak’ın da ümmetin damarına basan bir Kripto Ermeni olma olasılığı çok yüksek. 

Tugam.org

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

İlgili Haberler

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL