Haberler KİM KİMDİR

Şebnem Korur Fincancı Alman ajanı mı

TUGAM, kapatılma taleplerinin ve hararetli tartışmaların odağındaki Türk Tabipleri Birliği’nin başkanlığına seçilen Şebnem Korur Fincancı’nın Alman BND etki ajanı olduğunu ileri sürüyor.

Şebnem Korur Fincancı Alman ajanı mı

Türk Tabipler Birliği’nin (TTB) Merkez Konsey seçimlerinde “Etkin Demokratik TTB” grubu seçimi kazandı. Şebnem Korur Fincancı ise başkan seçildi. TUGAM, kapatılma taleplerinin ve hararetli tartışmaların odağındaki Türk Tabipleri Birliği’nin başkanlığına seçilen Şebnem Korur Fincancı’nın Alman BND etki ajanı olduğunu ileri sürüyor. Fincancı, Ermenilerin soykırım yalanlarını savunup Türkiye’yi suçlayan bir isim olarak tanınıyor. Ayrıca TSK’ya karşı Hendekçileri savunmasıyla biliniyor. İşte Fincancı’nın karanlık geçmişi…

FETÖ MEDYASININ GÖZDESİ

Zaman ve Bugün gibi FETÖ gazetelerinin, Samanyolu Tv gibi örgütün kara propaganda kanallarının vazgeçilmez müdavimleri arasında yer alan Fincancı, sanılanın aksine Ergenekon operasyonlarının daha da derinleştirilerek devam etmesini savundu.

TSK’YI DEĞİL PKK’YI DESTEKLEDİ

PKK’nın Doğu ve Güneydoğu kentlerimizi harabeye çevirdiği ve büyük kalkışmanın provasını yaptığı Hendek olaylarında da Fincancı, TSK’ya karşı PKK terör örgütünü desteklemişti.

Alman BND etki ajanı Fincancı, “Bu suça ortak olmayacağız” başlığıyla yayımlanan sözde “Barış için Akademisyenler” bildirisine de imza atmıştı.

‘ÖCALAN’A ÖZGÜRLÜK PLATFORMU’ KURUCULARINDAN

Fincancı, 2012’de kurulan sözde “Barış için Öcalan’a Özgürlük Platformu”nun içinde de yer almıştı. Platformun Cezayir Restoran’daki ilk toplantısına ABD, Almanya ve İngiltere’den de davetliler yer almıştı. Fincancı PKK’nın yayın organı Özgür Gündem gazetesine destek için “Nöbetçi genel yayın yönetmeni” de oldu.

15 TEMMUZ’DA FETÖ DELİLİ YOKMUŞ

15 Temmuz darbe girişimde de FETÖ’yü aklamaya çalışan Fincancı, “FETÖ’nün darbe girişimindeki rolüne ilişkin belge olmadığını” savunmuştu.

“TÜRKİYE CİZRE ÜZERİNDEN YARGILANMALI”

Fincancı katıldığı bir televizyonunun canlı yayınında uluslararası kuruluşların Türkiye’yi yargılanmaması gerektiğini söylemişti. Fincancı ayrıca Türkiye’yi “işkenceci” bir ülke olarak gösterdiği için Almanya’da düzenlenen törenle “Hessen Barış Ödülü”nün sahibi olmuştu.

ALMAN BND AJANI

Şebnem Korur Fincancı’nın Alman gizli servisi BND etki ajanı olduğunu ve TTB’nin bu seçimle tamamen Alman ekolünün eline geçtiği belirtiliyor. Gizli servislerin cirit attığı bu terörize olmuş yapıyı tamamen kapatılması ülke menfaatleri için elzem olmuştur.

TUGAM.org

 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

İlgili Haberler

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL