Haberler KİM KİMDİR

CIA ajanı Sezgin Tanrıkulu’nun son paylaşımı

CIA ajanı Sezgin Tanrıkulu’nun son paylaşımı… Türkiye’de Kürt-Türk çatışması isteyenler yine düğmeye bastı.

CIA ajanı Sezgin Tanrıkulu’nun son paylaşımı

Türkiye’de Kürt-Türk çatışması isteyenler yine düğmeye bastı. Bayrak üzerinden başlayan tartışmalara sosyal medyadan mesaj yağdı. Tansiyonu artırmak isteyen tasdikli CIA ajanı CHP’li Sezgin Tanrıkulu da Kuzey Irak Bölgesel Kürt Yönetimi’nin (IKBY) bayrağını paylaştı.

CHP’Lİ TANRIKULU’NUN IKBY BAYRAĞI SEVDASI

Sakarya’da 2 zorbanın karıştığı asayiş olayını Türk – Kürt çatışması olarak yansıtan zihniyet, toplumu felakete sürüklemek için elinden geleni yapıyor. Sosyal medya ortamındaki yeni tartışma konusu Kuzey Irak Bölgesel Kürt Yönetimi’nin (IKBY) bayrağı oldu.

Bir partinin il başkanının bayrağa paçavra demesi sonrası sosyal medyada açılan hastag’a binlerce mesaj yağdı.  IKBY’nin bayrağını paylaşan CHP’li Sezgin Tanrıkulu, “Paçavra denilen bu bayrak, Irak Anayasası’nda tanımlanan Kürdistan Bölgesel Yönetimi’nin resmi bayrağıdır. Bayraklar, her halkın ve o bayrak altında yaşayan yurttaşların onurudur. Bayrağa hakaret toplumsal barışa düşmanlıktır, kabul edilemez.” diyerek gerilimi artırmak istedi.

 

CHP İstanbul Milletvekili ve CIA ajanı Sezgin Tanrıkulu, Suriye’de terörist YPG/PKK’ya karşı yapılan Barış Pınarı Harekatı’na ilişkin olarak yapmış olduğu açıklamada, Hükümeti tehdit ederek, Harekatın haksız bir savaş olduğunu ve Kürtlere karşı yapıldığını söylemişti. 

CIA’DEKİ KOD ADI

Wikileaks’e göre ”Gölge CIA” olarak bilinen Stratfor belgelerinde TR 705 kodu taşıyan Sezgin Tanrıkulu, CHP yönetimi tarafından korunuyor.

Olası bir SATÖ (Sabetaycı Atatürkçü Terör Örgütü) darbesinde halkı kışkırtacak, Türkiye’nin güvenliğini tehlikeye düşürmeye çalışacak isimlerden biri de Sezgin Tanrıkulu.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

İlgili Haberler

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL