Haberler

Başkan Erdoğan’dan ‘kayyum’ açıklaması

Başkan Erdoğan’dan ‘kayyum’ açıklaması

Başkan Erdoğan’dan ‘kayyum’ açıklaması

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Kandil ile bağlantısı olan belediyelere kayyum atamaya devam edeceklerini bir kez daha vurguladı. Başkan Erdoğan, İzmir’de yaptığı konuşmada, kayyum ataması yapılan belediyelerle ilgili devam eden tartışmalarda son sözü söyledi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın tavırlarından oldukça net olduğu anlaşılıyordu. 

Devletin paralarının Kandil’e gönderilmesine izin verilmeyeceklerini söyleyen Cumhurbaşkanı Erdoğan, elini kürsüye vura vura yaptığı konuşmada kayyum atamalarının devam edeceğini belirtti. 

“HİZMET YOKSA KAYYUM DEVAM EDECEK”

Başkan Erdoğan, “Üretimin durduğu, Kandil’e devletin verdiği paranın gönderildiği, hizmetin olmadığı bu yerlere biz bugün de yarın da kayyum atamaya devam edeceğiz. “ açıklamasında bulundu.

“GÖNDERİLEN KAYNAKLARIN TERÖR ÖRGÜTÜNE PEŞKEŞ ÇEKİLMESİNE GÖZ MÜ YUMACAKTIK”

Başkan Recep Tayyip Erdoğan sözlerine şöyle devam etti: “Devletimizin şehrimze hizmet edilsin diye gönderdiği kaynağı terör örgütüne peşkeş çekilmesine göz mü yumacaktık. Kayyum kayyum diye inleyenlerin bu çarpıklığa karşı tek laf ettikerlini duydunuz mu? Üretimin durduğu, Kandil’e devletin paranın gönderildiği, hizmetin olmadığı yerlere bugün de yarın da kayyum atamaya devam edeceğiz.”

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

İlgili Haberler

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL